تبلیغات
وبلاگ اطلاعات پزشکی - دستگاه‌‌های حرارتی برای کوچک‌کردن دماغ‌‌ قلابی است
سلام عزیزان کیان هستم بچه ی مهاباد خوشحالم که به به وبه من اومدین امیدوارم که مطالبم به دردتون بخوره
تاریخ : یکشنبه 8 بهمن 1391
نویسنده : کیان کیانی
دستگاه‌‌های حرارتی برای کوچک‌کردن دماغ‌‌ قلابی است

در پی سوختگی دماغ چند زن و دختر که تحت تأثیر تبلیغات ماهواره‌ای از دستگاه‌‌های حرارتی «کوچک‌کننده بینی» استفاده کرده بودند، پزشکان و مسئولان بهداشتی به خانواده‌‌ها هشدار دادند از خرید این نوع دستگاه‌‌های قلابی خودداری کنند.
زن جوانی که با استفاده از دستگاه‌‌های حرارتی دچار زخم سوختگی روی دماغ خود شده بود با طرح شکایتی، خواستار دریافت خسارت از تولیدکنندگان این دستگاه شد. این زن می‌گوید: من هم تحت تأثیر تبلیغات شبکه‌‌های ماهواره‌ای اقدام به خرید چنین دستگاهی کردم و گیره آن را روی بینی‌ام قرار دادم که پس از مدتی نه تنها از کوچکی دماغ خبری نشد بلکه با احساس سوزش، متوجه زخم و سوختگی دماغم شدم. به گزارش خبرنگار شوک، مدت‌‌های مدیدی است با پخش آگهی‌هایی، یک گیره الکتریک را نشان می‌دهند که مدعی هستند همتای خارجی ندارد و با وصل آن به نوک بینی، می‌توان پس از مدتی دماغی باریک و خوش‌ترکیب داشت.
پزشکان می‌گویند: این تبلیغ فریبی بیش نیست و دستگاه مورد نظر فقط دماغ مصرف‌کنندگان را داغ می‌کند که در صورت بروز اتصالی می‌تواند خطر برق گرفتگی و احتمالاً سوختگی بینی ایجاد کند.
یکی از مسئولان امور پزشکی و دارویی گفت: در آگهی‌‌های تبلیغاتی شبکـه‌‌های ماهواره‌ای دختــران و جوانانی را به خدمت گرفته‌اند که می‌گویند با استفاده از این دستگاه‌‌های الکتریکی، دمـــاغ‌شان کوچک و خوش‌ترکیب شده است و به بینندگان توصیه می‌کنند به‌جای جراحی پلاستیک از این دستگاه برای کوچک کردن بینی‌‌ها استفاده کنند که شبیه
خارجی ندارد.
این مقام پزشکی می‌گوید: این دختران و پسران تبلیغ‌کننده کار آموزان هنرپیشگی هستند که با دریافت دستمزد حاضر به چنین تبلیغی شده‌اند و هرگز از دستگاه مورد نظر استفاده نکرده‌اند. یکی از این دختران تبلیغ‌کننده می‌گوید: من با شرکت در کلاس بازیگری می‌خواستم تعلیم هنرپیشگی ببینم که از طرف شرکت تبلیغ‌کننده به سراغم آمدند و با پرداخت دستمزدی از من خواستند که خودم را یکی از استفاده‌کنندگان این دستگاه قلابی معرفی کنم و به دروغ از ویژگی‌‌های آن در کوچک کردن دماغم بگویم.
این دختر می‌گوید: بخاطر این فریب و کلاهبرداری تصمیم دارم علیه شرکت تبلیغاتی شکایت کنم.موضوعات مرتبط: داروها , عمومی ,
برچسب‌ها: دستگاه‌‌های حرارتی برای کوچک‌کردن دماغ‌‌ قلابی است ,
آخرین مطالب